Что Такое Маскот, Примеры Для Бизнеса

Створення персонажа бренду потребує і фантазії, і аналітичної роботи, і вивчення психології цільової аудиторії. Якщо ви вирішили створити талісман компанії, то придумайте кілька варіантів його вигляду. Вибирайте той, який найкращим чином відображає суть вашої компанії та більш за всіх подобається людям. Вирощуйте героя, створюйте його історію, яка буде змінюватися разом із життям бренду. Цікавий та унікальний талісман допоможе вам налагодити контакт з аудиторією та підтримувати її лояльність. Споживач сприймає персонажа як особистість, яка може розказати несмішний анекдот під час незручної маскот це паузи і зрозуміло пояснити особливості продукту, розв’язати проблеми.

Маскот, Персонаж, Талісман: Навіщо Брендам Потрібні Герої

Тому наступна складність полягала у використанні маскота для соцмереж. Щоб усі публікації з персонажем мали різний вигляд, а не дублювалися, потрібне було рішення. Для комунікації аудиторії на всіх етапах взаємодії потрібен був представник бренду. Водночас автори розробки не могли самостійно забезпечити регулярну активність онлайн.

  • Він зобразив корову “La Wachkyrie” з вантажівки для перевезення м’яса в роки Першої світової війни.
  • Психологи допомогли розробити їхні дружні риси та комічні ситуації, які викликають прихильність у глядачів.
  • Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
  • Тому ми наділили образ інтелігентністю, надзвичайним математичним складом розуму й пізнаннями у філософії.
  • А ще дозволяє отримати більший прибуток завдяки продажу сувенірів.
  • Реальний чи вигаданий, герой чи милий невдаха — усе залежить від потреб аудиторії і особливостей бренду.

Культурні Та Національні Маскоти

У 2014 вийшла кампанія “Cellphones Ruin Movies” із трейлером та постером, у яких цукерки висміюють людей, що не вимикають телефони в кінотеатрах. Окрім рекламних роликів, кролик з’являвся в друкованій рекламі та журналах. У 1980-х Quicky став героєм коміксів DC Universe і був зображений на плечах Супермена в одному з випусків. Також він з’являвся в анімаційному серіалі “Південний парк” як один з персонажів вигаданого світу.

Третій Етап Робота Над Дизайном Маскота

В Америці його образ став не тільки маскотом McDonald’s, а загалом символом індустрії швидкого харчування. Треба, щоб він виконував свої функції і допомагав просувати бренд. Деякі любителі аніме вважають маскотом Вікіпедії Вікіпе-тан, однак вона не є офіційним символом усього Вікіпроєкту, а лише тієї його частини, що присвячена аніме та манзі. Персонаж-герой є учасником різних захоплюючих історій та кумедних ситуацій. Яскравим прикладом цього типу є олюднені драже Червоний і Жовтий з M&M’s. Все эти преимущества будут актуальны и для любого другого маскота, поэтому в формат игр персонажи ложатся идеально.

маскот це

маскот це

Це означає, що жодних вихідних файлів для подальшого користування не було. Тому дизайнеру довелося шукати способи відтворити анімацію з нуля. Архетипи — це моделі поведінки, психологічні портрети, якості та емоції, які характеризують цільову аудиторію й мають відображатися в бренді. Це такий допоміжний інструмент маркетингу, що дає змогу краще розуміти клієнтів і спілкуватися з ними однією мовою. У 2008 році Cheetos розробили серію рекламних роликів Orange Underground.

Ми впоралися з професійним викликом і сформували асоціативний образ для компанії, а також вивели взаємодію з аудиторією на вищий рівень. У 2019 році до запуску шоколадного батончика зі слоганом “It’s finger licking good” агентство підготувало рекламний ролик та постери. Використовуйте маскота у контенті для корпоративних профілів або створіть для нього окрему сторінку. Створюйте цікавий рекламний або розважальний відеоконтент з персонажем. Важливу роль грають інтерфейс, дизайн, а такоє унікальні елементи.

Вивчіть потреби аудиторії, що вона очікує, які емоції має викликати персонаж, яка у бренду є визначальна особливість, що є у конкурентів. Друкована продукція традиційно підсилює брендування, тож логічно зображати талісман компанії на візитівках, банерах, флаєрах та інших матеріалах. Попри тотальну цифровізацію вони ще зберігають свою актуальність, головне — знайти правильні канали.

Помічник вирішує болючу проблему клієнта й допомагає впоратися з конкретним завданням. Класичним прикладом цього типу є силач Містер Мускул, який впорається з чищенням скла й миттям підлоги. Особливий успіх маркетолога — це коли його розсилка стає вірусною. Яскравий, харизматичний маскот може бути драйвером цього явища. Довгий час логотип компанії “Тане в роті, а не в руці” наголошував на особливості продукту, збільшуючи продажі. У 2000-х бренд шоколадного молока отримав нову назву Nesquik (від гри слів nestle та quik — ред.), а кролика одягнули в канонічні сині брюки, жовту футболку та кепку.

Якщо порівнювати нюанси використання талісмана і залучення до реклами зірок шоу-бізнесу та великих інфлюенсерів, то персонаж має кілька переваг. По-перше, він повністю відображає місію та цінності своєї компанії, гнучко підлаштовується під зміни в її діяльності. А по-друге, на відміну від реальної людини, яка рекламує бренд, він не завдасть своїми негативними діями удару по репутації компанії. Але маскот програє зіркам у популярності, тож на початковому етапі його життя доведеться вкладати ресурси в його розкрутку за допомогою реклами.

Приміром, персонаж бренду Flint, потішний хлібчик, розповідає, як забивати на все, що завгодно, відзначає з підписниками Геловін, грає в ігри. Разом з аудиторією він проживає життя і показує, як гармонічно в ньому існує бренд. Для серйозних компаній, які хочуть підкреслити свій професійний підхід, маскоти недоречні.

Особливо поширені вони в США, де кожна команда має власний талісман. Використання персонажів генерує організаторам заходів чималі прибутки за рахунок продажу сувенірної продукції. А в цій статті ми розповімо, які вигоди, кому й за яких умов вони приносять у класичному маркетингу. Оскільки кулька — неживий образ, їй було складно надати проявів живої комунікації. У персонажа не було обличчя й тіла, а відповідно емоцій та жестів.

Комунікація з цільовою аудиторієюПерсонаж може прямо говорити з користувачами чи покупцями. Відмінний приклад – M&M’s, їх маскоти у вигляді барвистих цукерок буквально словами доносять до споживача інформацію про акції, пропозиції та новини компанії. У цьому кейсі описана лише невелика частина нашої співпраці з цим проєктом. У нас є ще багато інсайтів, якими ми хочемо поділитися з вами в майбутньому. Щоб не пропустити цікаві новини маркетингу, запрошуємо вас підписатися на наші соцмережі та email-розсилку.

Tags: No tags

Comments are closed.